NOVAK DJOKOVIC ZA SAMO SAT I 58 MINUTA SAVLADAO EDMUNDA 3:0 – 6:2, 6:1, 6:4

Djokovic je u četvrtfinalu americkog turnira US Open! Novak je prepustio  sedam gemova Edmundu i slavio rezultatom 3:0 – 6:2, 6:1, 6:4.

Novak je u prva dva seta igrao savrseno, pa i ne čudi što je izgubio samo tri gema. U prvom setu je uzeo dva brejka – jedan na početku, drugi na kraju seta, dok je u drugom vrlo brzo imao vođstvo od 4:0. Taj set je zavrsen rezultatom 6:1 Meč je trajao sat vremena i 58 minuta.

U trećem setu gde je Edmund neočekivano uzeo brejk i poveo sa 3:2, ali njegove navijače više je pbrinulo šta se dešavalo sa povredom. Novak je tražio pomoć fizioterapeuta koji mu je masirao desnu podlakticu.

Vratio se kao nov i vrlo brzo je stigao do vođstva od 5:4, da bi na servis protivnika obezbedio plasman u četvrtfinale.