ATP PARIZ 2016 : MAREJ RAONIC 2:1 MAREJ PRVI FINALISTA

ENDI MAREJ BACIO RUKAVICU U LICE NOVAKU! Marej se izvukao protiv Raonića i prošao u finale
Prvi reket sveta Endi Marej pobedio je Miloša Raonića u polufinalu turnira u Londonu i igraće za titulu i prvo mesto
Britanac je slavio u tri seta posle preokreta – 5:7, 7:6, 7:6 i nastavio trku sa Novakom Đokovićem za prvo mesto na ATP listi.Raonić je imao veliku šansu za pobedu. Dobio je prvi set pošto je napravio brejk u 11. gemu, a u drugom setu je imao brejk prednosti i vođstvo 2:1. Ipak, Marej se vratio, a potom i u taj brejku uspeo da izjednači rezultat.Treći set je doneo mnogo uzbuđenja. Prvih osam gemova uspešno su držali svoj servis, a onda su usledila četiri brejka. U taj brejku je bilo dramatično, oojica su imali meč lopte, a na kraju je više sreće imao Endi.Marej će u finalu igrati protiv pobednika meča Novak Đoković – Kei Nišikori, a taj duel igra se od 21 čas.